Regulamin Pensjonatu LIRA ★★★

 1. Doba hotelowa zaczyna się o godz. 16:00 i kończy o godz. 12:00.
 2. Życzenia gości, odnośnie przedłużenia pobytu, zostaną uwzględnione w miarę wolnych miejsc, oraz po wcześniejszym zgłoszeniu takiego życzenia w recepcji.
 3. Zameldowania gości dokonuje się w dniu ich przybycia na podstawie dokumentu tożsamości (dowód osobisty, paszport, prawo jazdy).
 4. Gość nie może przekazać lub podnająć pokoju innym osobom.
 5. Osoby niezameldowane w pensjonacie, mogą przebywać w pokojach hotelowych w godzinach 10:00–22:00.
 6. W obiekcie obowiązuje cisza nocna w godzinach 22:00–7:00.
 7. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe nie jest możliwe używanie w pokojach otwartego ognia, grzałek i maszynek elektrycznych oraz innych urządzeń nie będących na wyposażeniu pokoju. Nie dotyczy to ładowarek i zasilaczy komputerowych.
 8. Zabronione jest wnoszenie i przechowywanie materiałów łatwopalnych, żrących lub wydzielających przykrą woń.
 9. W budynku pensjonatu obowiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu, wszelkich wyrobów tytoniowych oraz papierosów elektronicznych i innych inhalatorów nikotyny.
 10. Rozliczenie za otrzymane świadczenia usługowe następuje najpóźniej w dniu zakończenia pobytu.
 11. Gość ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów, wyposażenia i innych urządzeń pensjonatu powstałe z jego winy lub odwiedzających go osób.
 12. W przypadku zgłoszenia pisemnej rezygnacji z zarezerwowanych miejsc na 30 dni lub więcej przed dniem rozpoczęcia zarezerwowanego pobytu, wpłacona zaliczka zostanie zwrócona w całości.
Życzymy Państwu przyjemnego pobytu!