Krynica Górska · Noclegi, Kwatery

Informacje o Pensjonacie LIRA ★★★

Lokalizacja

Pensjonat LIRA położony jest przy ul. Pięknej 8 w centrum uzdrowiska Krynica Zdrój (znana również jako Krynica Górska). Zaciszne miejsce otoczone przez zieleń i liczne wysokie drzewa dzieli od Krynickiego Deptaku krótki dystans, który spacerując można pokonać w zaledwie 5-10 min. W bezpośrednim sąsiedztwie, w odległości ok. 30 m znajduje się dolna stacja wyciągów narciarskich „Henryk”.

Współrzędne GPS Pensjonatu LIRA: 49° 25' 23" N 20° 57' 22" E

Sprawdź lokalizację na mapie

 

Pokoje

Pensjonat LIRA oddaje do dyspozycji gości komfortowo wyposażone i przytulnie urządzone pokoje. Oferujemy noclegi w pokojach 2 i 3-osobowych oraz rodzinnych 4-osobowych 2+2 (studio). Każdy pokój posiada m.in.: własną łazienkę z kabiną prysznicową, suszarką do włosów i dozownikami mydła i szamponu oraz wygodne łóżka hotelowe. W całym pensjonacie jest bezpłatny dostęp do sieci Internet przez Wi-Fi. Prawie wszystkie pokoje posiadają balkon.

Pokoje 2 i 3-osobowe posiadają mały przedpokój, w którym znajduje się szafa, wieszak, bagażnik oraz wejście do łazienki.

Pokoje rodzinne 4-osobowe to pokoje typu studio. Każdy posiada mały przedpokój wyposażony w wieszak i bagażnik. W przedpokoju znajdują się wejścia do łazienki oraz do dwóch osobnych pokoi 2-osobowych.

Zobacz zdjęcia